اهمیت تکمیل دوره واکسیناسیون

اسپایکوژن در چه مراکز واکسیناسیونی موجود است؟

امروزه به لطف حضور واکسنهای 19-COVID، میزان ابتلا به فرمهای شدید، بستری در بیمارستان و یا فوت به واسطه این بیماری به طور چشمگیری کاهش یافته است؛ به طوری که مطالعه ای در ایالت ویرجینیا آمریکا نشان داد که میزان ابتلا به 19-COVID در افراد واکسینه نشده در این ایالت ٤/٧ برابر بیشتر از افراد کاملا واکسینه شده (دو دوز واکسن) و ٤/٢ برابر بیشتر از افراد نیمه واکسینه شده (تک دوز) بوده است که این مسئله نشان از اهمیت ویژه تکمیل دوره واکسیناسیون دارد.

نتایج مطالعه دیگری که به بررسی بیش از ١٠ میلیون نفر از افراد بالای ١٦ سال پرداخته است نیز حاکی از کاهش قابل توجه ریسک ابتلا به 19-COVID و فوت در افراد کاملا واکسینه شده نسبت به افراد نیمه واکسینه شده و افرادی که هیچ واکسنی دریافت نکردند، است.

براساس گزارشهای CDC ،افراد واکسینه نشده در تمام گروه های سنی (بالای ١٢ سال)، نسبت به افراد کاملا واکسینه شده در همان گروه های سنی، میزان ابتلا و مرگ و میر بیشتری داشتند.

اهمیت واکسیناسیون
اهمیت واکسن ها
مراکز تزریق واکسن اسپایکوژن | spikogen

مراکز تزریق واکسن اسپایکوژن

در بخش “مراکز تزریق واکسن اسپایکوژن” موقعیت مکانی مراکز تزریق، به همراه شماره تماس آن‌ها درج شده است. برای آگاهی از موقعیت‌های مکانی هر مرکز، کافیست روی نام آن‌ها کلیک فرمایید. لطفا پیش از مراجعه حضوری با مرکز واکسیناسیون مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

واکسن اسپایکوژن، واکسنی موثر به‌ عنوان دز بوستر

در آخرین مطالعه واکسن اسپایکوژن که برای بررسی تاثیر آن به عنوان دز بوستر انجام شد، این واکسن باموفقیت ایمنی افراد را تا چندین برابر (بین 11 تا 25 برابر) تقویت کرد …

چرا علائم کرونا در بعضی افراد دیرتر از بین می‌رود؟

بر اساس مطالعه‌ای جدید، با گذشت دو سال از همه‌گیری، محققان هنوز از اثرات طولانی‌مدت کووید که بین 31 تا 69 درصد از بیماران مبتلا به کووید را برای ماه‌ها پس از بهبودی تحت …

مدت زمان قرنطینه امیکرون

همچنان با ثبت بیشترین موارد ابتلا به کرونا و رکوردشکنی پی‌درپی در اروپا و آمریکا، اومیکرون به گسترش و شیوع خود ادامه می‌دهد، اما خوشبختانه تا اینجا آمارها و اطلاعات نشان می‌دهد …

مرکز تماس واکسن اسپایکوژن

اسپایکوژن در چه مراکزی موجود است؟

مراکز تزریق اسپایکوژن

واکسن استرالیایی-ایرانی اسپایکوژن

اسپایکوژن، واکسن استرالیایی-ایرانی کرونا، حاصل همکاری مشترک شرکت سیناژن و شرکت Vaxine استرالیا است.

سیناژن پیشگام در تولید محصولات بیوتکنولوژی پزشکی در منطقه و تنها مجموعه در ایران با استاندارد کیفی اتحادیه اروپا (EuGMP) است.

 

اسپایکوژن